راهنمای اعلام بار کاشی سرامیک استان یزد

در سامانه هزاربار 

قوانین سالن اعلام بار مجازی کاشی و سرامیک

 1. پس از اعلام بار در سالن ابتدا 15 دقیقه بار در سالن بصورت آنلاین می باشد به این صورت که فقط رانندگان میتوانند بار را رزرو نمایند.
 2. پس از 15 دقیقه بار آزاد شده و علاوه بر رانندگان شرکت های حمل و نقل نیز امکان رزرو بار برای هر ناوگانی را دارند.
 3. راننده و ناوگان جهت رزرو بار حتما باید در سامانه ثبت نام نموده و اقدام به دریافت نوبت نمایند.
 4. بصورت روزانه هر باربری میتواند تعداد محدودی درخواست بدون اعلام بار برای راننده و ناوگان مورد نظر خود ثبت نماید.
 5. در نظر داشته باشید کلیه بارهای اعلامی در پایان همان روز لغو خواهند شد و در صورت نیاز به اعلام بار مجدد در روز بعد اعلام بار نمایید.

1- نحوه اعلام بار کاشی و سرامیک

نحوه ورود به سامانه و ثبت درخواست اعلام بار

 1. ابتدا به سایت اعلام بار هزاربار به آدرس https://app.1000bar.ir مراجعه فرمایید.
 2. نام کاربری و رمز عبور ارسال شده به شماره موبایل اعلامی را در صفحه باز شده وارد فرمایید.
 3. از قسمت راست صفحه سایت ، وارد بخش ثبت بار شوید.
 4. در قسمت اطلاعات آدرس ، مبدا ، مقصد و کد پستی صحیح بار خود را وارد فرمایید.(توجه کنید مبدا و مقصد باید دقیقا شهری باشد که داخل نرم افزار بارنامه نویسی وارد می کنید)
 5. چنانچه نیازمند اضافه کردن آدرس دقیق از روی نقشه هستید می توانید از قسمت افزودن لوکیشن (جلوی فیلد محل تخلیه) استفاده فرمایید.
 6. موارد بخش اطلاعات بار که شامل نوع کالا ، نوع بسته بندی ، نوع ناوگان و … هستند را دقیقا مطابق اطلاعات ثبتی داخل نرم افزار بارنامه نویسی وارد فرمایید.
 7. برای کرایه بار به دو صورت مختلف می توانید مبالغ را ثبت فرمایید. کرایه کلی و کرایه به ازای هر تن
 8. از قسمت اطلاعات تکمیلی ثبت اطلاعات صاحب بار اختیاری می باشد.
 9. از بخش اطلاعات تکمیلی بخش جزییات می توانید سایر اطلاعات تکمیلی بار شامل ساعت بارگیری و شرایط دیگری که می بایست راننده از آن مطلع شود را به صورت دستی ثبت نمایید.
 10. با فعال کردن گزینه بدون اعلام بار می توانید بار ثبتی را برای یک راننده مشخص ثبت نمایید که هوشمند ناوگان و کد ملی راننده پیش نیاز این قابلیت م باشد.( پس از ثبت بار در این حالت بار به صورت اتوماتیک برای راننده ثبت شده آزاد می شود و میتوانید بلافاصله بارنامه راننده را ثبت نمایید) (تصویر9 صفحه 6 فایل آموزشی)
 11. چنانچه تمامی فیلد های ستاره دار مربوط به ثبت بار به صورت صحیح وارد نشده باشد دکمه ثبت بار پایین صفحه فعال نمی گردد.

نکته :
در نظر داشته باشید ثبت درخواست حمل بار به معنی اعلام بار در سالن نمی باشد و برای ارسال بار به سالن به روش زیر عمل نمایید.

نحوه ارسال بار به سالن اعلام بار

 1. پس از مشاهده پیام “بار مورد نظر شما با موفقیت ثبت شد” می بایست بار ثبت شده را از منوی سمت راست “بارهای من” به سالن ارسال نمایید. برای اینکار می بایست با استفاده از دکمه ارسال به سالن در ستون عملیات اقدام به ارسال بار به سالن نمایید.
 2. پس از زدن دکمه ارسال به سالن باکس انتخاب سالن باز میشود در اینجا از قسمت سالن گزینه “کاشی و سرامیک” را انتخاب و بار را جهت اعلام بار به سالن ارسال نمایید.

نکته :

در نظر داشته باشید پس از ارسال بار به سالن امکان ویرایش اطلاعات بار نمی باشد و در صورت اشتباه در اطلاعات وارد شده میتوانید از منوی وضعیت سالن اقدام به توقف اعلام بار نمایید.

جهت مشاهده آموزش تصویر و کامل بخش بالا به صفحه 9 فایل آموزشی که لینک آن در بخش ذیل درج شده است مراجعه نمایید.

2- فایل کامل آموزشی نحوه استفاده از سامانه اعلام بار

3- نحوه ارتباط با واحد پشتیبانی

4- نرم افزارهای ارتباط از راه دور (ریموت)

در مواردی نیاز هست تا کارشناسان پشتیبانی ما از راه دور به سیستم شما متصل شده و مورد شما را بررسی و مرتفع نمایند جهت برقراری ارتباط نیاز هست تا یکی از نرم افزارهای ارتباط از راه دور بر روی سیستم شما نصب باشد که لیست آنها جهت دانلود و نصب در اختیار شما قرار داده میشود.